Send Request (8.x-1.0-alpha2) - en to fi translation catalogue (11 entries)

en: Delete
fi: Poista

en: Username
fi: Käyttäjätunnus

en: Type
fi: Tyyppi

en: Test
fi: Testi

en: Password
fi: Salasana

en: Settings
fi: Asetukset

en: Name
fi: Nimi

en: User
fi: Käyttäjä

en: Id
fi: Tunniste

en: Country code
fi: Maakoodi

en: Endpoints
fi: Päätepisteet
