Send Request (8.x-1.0-alpha3) - en to da translation catalogue (8 entries)

en: Delete
da: Slet

en: Username
da: Brugernavn

en: Password
da: Adgangskode

en: Settings
da: Indstillinger

en: Name
da: Navn

en: User
da: Bruger

en: Request type
da: Udbedt type

en: Country code
da: Landekode
