Send Request (8.x-1.0-alpha3) - en to es translation catalogue (11 entries)

en: Delete
es: Eliminar

en: Username
es: Nombre de usuario

en: Type
es: Tipo

en: Test
es: Prueba

en: Password
es: Contraseña

en: Settings
es: Configuración

en: Name
es: Nombre

en: User
es: Usuario

en: Request type
es: Tipo de solicitud

en: Country code
es: Código de país

en: Endpoints
es: Puntos finales
