Send Request (8.x-1.0-alpha3) - en to et translation catalogue (9 entries)

en: Delete
et: Kustuta

en: Username
et: Kasutajanimi

en: Type
et: Liik

en: Password
et: Parool

en: Settings
et: Seaded

en: Name
et: Nimi

en: User
et: Kasutaja

en: Id
et: ID

en: Country code
et: Riigikood
