Send Request (8.x-1.0-alpha3) - en to kk translation catalogue (8 entries)

en: Delete
kk: Өшіру

en: Username
kk: Қолданушының аты

en: Type
kk: Тип

en: Test
kk: Тест

en: Password
kk: Құпиясөз

en: Settings
kk: Теңшелімдер

en: Name
kk: Аты

en: User
kk: Пайдаланушы
