Send Request (8.x-1.0-alpha3) - en to sr translation catalogue (8 entries)

en: Delete
sr: Избриши

en: Username
sr: Корисничко име

en: Type
sr: Tип

en: Password
sr: Лозинка

en: Settings
sr: Подешавања

en: Name
sr: Име

en: ID
sr: ИД

en: User
sr: Корисник
