Send Request (8.x-1.0-alpha3) - en to sv translation catalogue (8 entries)

en: Delete
sv: Radera

en: Username
sv: Användarnamn

en: Type
sv: Typ

en: Password
sv: Lösenord

en: Settings
sv: Inställningar

en: Name
sv: Namn

en: User
sv: Användare

en: Country code
sv: Landskod
