Send Request (8.x-1.0-alpha3) - en to ur translation catalogue (10 entries)

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Username
ur: اسم صارف

en: Type
ur: قِسم

en: Test
ur: ٹیسٹ

en: Password
ur: کلمۂ شناخت

en: Settings
ur: ترتیبات

en: Name
ur: نام

en: URL
ur: یو آر ایل

en: ID
ur: شناخت

en: User
ur: صارف
