Send Request (8.x-1.0-alpha4) - en to fa translation catalogue (12 entries)

en: Delete
fa: حذف

en: Username
fa: نام کاربری

en: Type
fa: نوع

en: Test
fa: آزمایش

en: Password
fa: گذرواژه

en: Settings
fa: تنظیمات

en: Name
fa: نام

en: URL
fa: نشانی

en: ID
fa: شناسه

en: User
fa: کاربر

en: Id
fa: شناسه

en: Country code
fa: کد کشور
