Send Request (8.x-1.0-alpha4) - en to fy translation catalogue (5 entries)

en: Delete
fy: Wiskje

en: Username
fy: Brûkersnamme

en: Password
fy: Wachtwurd

en: Settings
fy: Ynstellings

en: User
fy: Brûker
