Send Request (8.x-1.0-alpha4) - en to hi translation catalogue (10 entries)

en: Delete
hi: मिटायें

en: Username
hi: प्रयोक्ता का नाम

en: Type
hi: प्रकार

en: Test
hi: परीक्षण

en: Password
hi: कूटशब्द

en: Settings
hi: स्थापनायें

en: Name
hi: नाम

en: URL
hi: यूआरएल

en: ID
hi: आईडी

en: User
hi: प्रयोक्ता
