Send Request (8.x-1.0-alpha4) - en to hu translation catalogue (16 entries)

en: Delete
hu: Törlés

en: Username
hu: Felhasználónév

en: Type
hu: Típus

en: Test
hu: Teszt

en: Password
hu: Jelszó

en: Settings
hu: Beállítások

en: Name
hu: Név

en: URL
hu: Webcím

en: ID
hu: Azonosító

en: User
hu: Felhasználó

en: Id
hu: Azonosító

en: Country code
hu: Országkód

en: Add endpoint
hu: Végpont hozzáadása

en: Edit endpoint
hu: Végpont szerkesztése

en: Delete endpoint
hu: Végpont törlése

en: Endpoints
hu: Végpontok
