Send Request (8.x-1.0-alpha4) - en to pa translation catalogue (6 entries)

en: Delete
pa: ਹਟਾਓ

en: Username
pa: ਯੂਜ਼ਰ ਨਾਂ

en: Type
pa: ਕਿਸਮ

en: Password
pa: ਪਾਸਵਰਡ

en: Name
pa: ਨਾਂ

en: User
pa: ਯੂਜ਼ਰ
