Send Request (8.x-1.0-beta1) - en to ast translation catalogue (8 entries)

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Username
ast: Nome d'usuariu

en: Type
ast: Triba

en: Test
ast: Preba

en: Password
ast: Clave

en: Settings
ast: Preferencies

en: Name
ast: Nome

en: User
ast: Usuariu
