Send Request (8.x-1.0-beta1) - en to mg translation catalogue (5 entries)

en: Delete
mg: Fafaina

en: Username
mg: Anarana

en: Type
mg: Karazana

en: Password
mg: Teny miafina

en: User
mg: Mpampiasa
