Send Request (8.x-1.0-beta1) - en to nl translation catalogue (10 entries)

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Username
nl: Gebruikersnaam

en: Password
nl: Wachtwoord

en: Settings
nl: Instellingen

en: Name
nl: Naam

en: User
nl: Gebruiker

en: Id
nl: ID

en: Country code
nl: Landcode

en: Endpoints
nl: Eindpunten

en: Your company
nl: Uw bedrijf
