Send Request (8.x-1.0-beta1) - en to sq translation catalogue (8 entries)

en: Delete
sq: Fshij

en: Username
sq: Emri i përdoruesit

en: Type
sq: Lloji

en: Password
sq: Fjalëkalimi

en: Settings
sq: Rregullimet

en: Name
sq: Emri

en: URL
sq: Adresa URL

en: User
sq: Përdoruesi
