Send Request (8.x-1.0-beta1) - en to ta translation catalogue (6 entries)

en: Delete
ta: நீக்குக

en: Type
ta: வகை

en: Password
ta: கடவுச்சொல்

en: Settings
ta: அமைப்புகள்

en: Name
ta: பெயர்

en: User
ta: பயனாளர்
