Send Request (8.x-1.0-beta1) - en to th translation catalogue (7 entries)

en: Delete
th: ลบ

en: Username
th: ชื่อผู้ใช้งาน

en: Type
th: ประเภท

en: Test
th: นัดหมายเพื่อทดลองสินค้า

en: Password
th: รหัสผ่าน

en: Settings
th: ตั้งค่า

en: ID
th: ไอดี
