Send Request (8.x-1.0-beta2) - en to az translation catalogue (8 entries)

en: Delete
az: Sil

en: Username
az: İstifadəçinin adı

en: Type
az: Növ

en: Password
az: Parol

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: Name
az: Ad

en: ID
az: İD

en: User
az: İstifadəçi
