Send Request (8.x-1.0-beta2) - en to he translation catalogue (9 entries)

en: Delete
he: מחיקה

en: Username
he: שם משתמש

en: Type
he: סוג

en: Test
he: בדיקה

en: Password
he: סיסמה

en: Settings
he: הגדרות

en: Name
he: שם

en: URL
he: כתובת URL

en: User
he: משתמש
