Send Request (8.x-1.0-beta2) - en to ta translation catalogue (8 entries)

en: Delete
ta: அழி

en: Username
ta: பயனர்பெயர்

en: Type
ta: வகை

en: Test
ta: சோதனை

en: Password
ta: கடவுச்சொல்

en: Settings
ta: அமைவுகள்

en: Name
ta: பெயர்

en: User
ta: பயனர்
