Send Request (8.x-1.0-beta2) - en to cy translation catalogue (7 entries)

en: Delete
cy: Dileu

en: Username
cy: Enw defnyddiwr

en: Type
cy: Math

en: Password
cy: Cyfrinair

en: Settings
cy: Gosodiadau

en: Name
cy: Enw

en: User
cy: Defnyddiwr
