Send Request (8.x-1.0-beta2) - en to fr translation catalogue (13 entries)

en: Delete
fr: Supprimer

en: Username
fr: Nom d'utilisateur

en: Test
fr: Tester

en: Password
fr: Mot de passe

en: Settings
fr: Paramètres

en: Name
fr: Nom

en: ID
fr: Identifiant (ID)

en: User
fr: Utilisateur

en: Id
fr: Identifiant (ID)

en: Request type
fr: Type de requête

en: Country code
fr: Code pays

en: Add endpoint
fr: Ajouter une extrémité

en: Endpoints
fr: Extrémités
