Send Request (8.x-1.0-beta2) - en to jv translation catalogue (8 entries)

en: Delete
jv: Busak

en: Username
jv: Jeneng Panganggo

en: Type
jv: Tipe

en: Test
jv: Ujian

en: Password
jv: Sandhi

en: Settings
jv: Sétingan

en: Name
jv: Jeneng

en: User
jv: Panganggo
