Send Request (8.x-1.0-beta2) - en to nn translation catalogue (6 entries)

en: Delete
nn: Slett

en: Username
nn: Brukarnamn

en: Password
nn: Passord

en: Settings
nn: Innstillingar

en: Name
nn: Namn

en: User
nn: Brukar
