Send Request (8.x-1.0-beta2) - en to ps translation catalogue (9 entries)

en: Delete
ps: ړنګول

en: Username
ps: کارن نوم

en: Type
ps: بڼه

en: Password
ps: پټ توری

en: Settings
ps: امستنې

en: Name
ps: نوم

en: URL
ps: پته (URL)

en: ID
ps: پېژند

en: User
ps: غړی
