Send Request (8.x-1.0-beta2) - en to sl translation catalogue (7 entries)

en: Delete
sl: Izbriši

en: Username
sl: Uporabniško ime

en: Type
sl: Tip

en: Password
sl: Geslo

en: Settings
sl: Nastavitve

en: Name
sl: Ime

en: User
sl: Uporabnik
