Sender (8.x-1.0-alpha1) - en to dz translation catalogue (5 entries)

en: Body
dz: མ་གཟུགས།

en: Value
dz: གནས་གོང་

en: Subject
dz: དོན་ཚན།

en: Message
dz: འཕྲིན་དོན།

en: Settings
dz: སྒྲིག་སྟངས་ཚུ་
