Sender (8.x-1.0-alpha1) - en to hr translation catalogue (9 entries)

en: Body
hr: Sadržaj

en: Value
hr: Vrijednost

en: Subject
hr: Naziv

en: Message
hr: Poruka

en: Settings
hr: Postavke

en: Format
hr: Oblik

en: Sender
hr: Pošiljatelj

en: Recipient
hr: Primatelj

en: Messages
hr: Poruke
