Sender (8.x-1.0-alpha1) - en to mr translation catalogue (7 entries)

en: Body
mr: मुख्य

en: Value
mr: किंमत

en: Message
mr: संदेश

en: Settings
mr: संरचना

en: Format
mr: रचना

en: ID
mr: आय डी

en: Sender
mr: पाठवणारा
