Sender (8.x-1.0-alpha1) - en to ro translation catalogue (8 entries)

en: Body
ro: Conținut

en: Value
ro: Valoare

en: Subject
ro: Subiect

en: Message
ro: Mesaj

en: Settings
ro: Setări

en: Sender
ro: Expeditor

en: Recipient
ro: Destinatar

en: Messages
ro: Mesaje
