Sender (8.x-1.0-alpha2) - en to be translation catalogue (11 entries)

en: Body
be: Тэкст

en: Value
be: Значэнне

en: Group
be: Група

en: Subject
be: Тэма

en: Message
be: Паведамленне

en: - None -
be: - Нічога -

en: Settings
be: Налады

en: Label
be: Подпіс

en: Format
be: Фармат

en: ID
be: Iдэнтыфікатар

en: Recipient
be: Адрасат
