Sender (8.x-1.0-alpha2) - en to cy translation catalogue (8 entries)

en: Body
cy: Corff

en: Value
cy: Gwerth

en: Subject
cy: Testun

en: Message
cy: Neges

en: - None -
cy: - Dim -

en: Settings
cy: Gosodiadau

en: Format
cy: Fformat

en: Recipient
cy: Derbynnydd
