Sender (8.x-1.0-alpha2) - en to et translation catalogue (12 entries)

en: Body
et: Sisu

en: Value
et: Väärtus

en: Group
et: Grupp

en: Subject
et: Teema

en: Message
et: Teade

en: - None -
et: - Puudub -

en: Settings
et: Seaded

en: Label
et: Nimetus

en: Format
et: Vorming

en: Sender
et: Saatja

en: Recipient
et: Adressaat

en: Messages
et: Sõnumid
