Sendethic (1.0.0-beta1) - en to az translation catalogue (6 entries)

en: Edit
az: Dəyiş

en: - None -
az: - heç nə -

en: Default
az: Susmaya görə

en: Other
az: Digər

en: External
az: Xarici

en: - Select -
az: - Seçin -
