Sendethic (1.0.0-beta1) - en to bn translation catalogue (5 entries)

en: Edit
bn: সম্পাদন

en: - None -
bn: - একটিও নয় -

en: Default
bn: ডিফল্ট

en: Message:
bn: বার্তা:

en: Account
bn: এ্যাকাউন্ট
