Sendethic (1.0.0-beta1) - en to bo translation catalogue (7 entries)

en: Edit
bo: བཟོ་བཅོས

en: - None -
bo: - མེད། -

en: Default
bo: སྔར་ཡོད

en: Other
bo: གཞན

en: Attributes
bo: མཚན་ཉིད

en: Message:
bo: འཕྲིན་ཡིག

en: Account
bo: ཐོ་ཁོངས
