Sendethic (1.0.0-beta1) - en to hi translation catalogue (9 entries)

en: Edit
hi: संपादित करें

en: - None -
hi: - कोई नहीं -

en: Default
hi: डीफॉल्ट

en: Other
hi: अन्य

en: Attributes
hi: गुण

en: External
hi: बाहरी

en: Message:
hi: संदेश

en: Account
hi: खाता

en: - Select -
hi: - चुनें -
