Sendethic (1.0.0-beta1) - en to hu translation catalogue (26 entries)

en: Edit
hu: Szerkesztés

en: - None -
hu: – Nincs –

en: Default
hu: Alapértelmezés

en: API Key
hu: API-kulcs

en: Other
hu: Egyéb

en: Integration
hu: Integráció

en: Attributes
hu: Attribútumok

en: External
hu: Külső

en: API key
hu: API kulcs

en: Message:
hu: Üzenet:

en: 404 Not Found
hu: 404 Nem található

en: Enable debugging
hu: Hibakeresés engedélyezése

en: From name
hu: Feladó neve

en: Account
hu: Saját adatok

en: Contact email
hu: Kapcsolattartó e-mail címe

en: - Select -
hu: - Választás -

en: Additional settings
hu: További beállítások

en: Elements
hu: Elemek

en: 403 Forbidden
hu: 403 Titltott

en: Response status code
hu: Válasz állapotkód

en: Development settings
hu: Fejlesztői beállítások

en: 400 Bad Request
hu: 400 Hibás kérés

en: 401 Unauthorized
hu: 401 Azonosítatlan

en: 500 Internal Server Error
hu: 500 Belső kiszolgálóhiba

en: Custom data
hu: Egyéni adat

en: Response status code:
hu: Válasz állapotkód:
