Sendethic (1.0.0-beta1) - en to lt translation catalogue (16 entries)

en: Edit
lt: Redaguoti

en: - None -
lt: - Joks -

en: Default
lt: Numatytasis

en: API Key
lt: API raktas

en: Other
lt: Kiti

en: Attributes
lt: Požymiai

en: External
lt: Išorinis

en: Message:
lt: Žinutė:

en: From name
lt: Siuntėjo vardas

en: Account
lt: Paskyra

en: - Select -
lt: - Pasirinkite -

en: Elements
lt: Elementai

en: Defaults to: %value
lt: Pagal numatytuosius nustatymus: %value

en: Custom error response message
lt: Pasirinktinis atsakymo į klaidą pranešimas

en: Custom @label…
lt: Savitas @label…

en: Multiple email addresses may be separated by commas. Emails are only sent to cc and bcc addresses if a To email address is provided.
lt: Keli el. pašto adresai gali būti atskirti kableliais. El. laiškai siunčiami tik kopijos ir nematomos kopijos adresais, jei pateikiamas el. pašto adresas Kam.
