Sendethic (1.0.0-beta1) - en to te translation catalogue (7 entries)

en: Edit
te: మార్చు

en: - None -
te: - ఏమీలేదు -

en: Default
te: అప్రమేయం

en: Other
te: ఇతర

en: Request type
te: అభ్యర్థన రకం

en: Account
te: ఖాతా

en: - Select -
te: - ఎంచుకోండి -
