Sendethic (1.0.0-beta2) - en to ca translation catalogue (11 entries)

en: Edit
ca: Edita

en: - None -
ca: - Cap -

en: Default
ca: Per defecte

en: Other
ca: Altres

en: Attributes
ca: Atributs

en: External
ca: Extern

en: Message:
ca: Missatge:

en: From name
ca: Nom del remitent

en: Account
ca: Compte

en: - Select -
ca: - Selecciona -

en: Response status code
ca: Codi d'estat de la resposta
