Sendethic (1.0.0-beta2) - en to el translation catalogue (11 entries)

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: - None -
el: - Κανένα -

en: Default
el: Προεπιλεγμένο

en: Other
el: Άλλο

en: Attributes
el: Χαρακτηριστικά

en: External
el: Εξωτερικό

en: Message:
el: Μήνυμα:

en: 404 Not Found
el: 404 Δε βρέθηκε

en: From name
el: Όνομα αποστολέα

en: Account
el: Λογαριασμός

en: - Select -
el: - Επιλέξτε -
