Sendethic (1.0.0-beta2) - en to id translation catalogue (13 entries)

en: - None -
id: - Tiada -

en: Default
id: Bawaan

en: Other
id: Lainnya

en: Attributes
id: Atribut-atribut

en: External
id: Eksternal

en: API key
id: Kunci API

en: Message:
id: Pesan:

en: Account
id: Keanggotaan

en: Contact email
id: Email kontak

en: - Select -
id: - Pilih -

en: Response status code
id: Kode status respons

en: Development settings
id: Pengaturan pengembangan

en: Attribute ID
id: ID atribut
