Sendethic (1.0.0-beta2) - en to nn translation catalogue (6 entries)

en: Edit
nn: Rediger

en: - None -
nn: - Ingen -

en: Default
nn: Standard

en: Other
nn: Andre

en: Message:
nn: Melding:

en: Account
nn: Konto
