Sendethic (1.0.0-beta2) - en to ro translation catalogue (15 entries)

en: Edit
ro: Editați

en: - None -
ro: - Niciuna -

en: Default
ro: Implicit

en: API Key
ro: Cheie API

en: Other
ro: Altele

en: Attributes
ro: Atribute

en: External
ro: Extern

en: API key
ro: Cheia API

en: Message:
ro: Mesaj:

en: Account
ro: Cont

en: Contact email
ro: E-mail de contact

en: - Select -
ro: -Selectați-

en: Elements
ro: Elemente

en: Response status code
ro: Codul de stare al răspunsului

en: Attribute ID
ro: ID atribut
