Sendethic (1.0.0-beta2) - en to ru translation catalogue (22 entries)

en: Edit
ru: Редактировать

en: - None -
ru: - Не указано -

en: Default
ru: По умолчанию

en: API Key
ru: Ключ API

en: Other
ru: Другое

en: Integration
ru: Интеграция

en: Attributes
ru: Атрибуты

en: External
ru: Внешний

en: API key
ru: API-ключ

en: Message:
ru: Сообщение:

en: 404 Not Found
ru: 404 Не найдено

en: Enable debugging
ru: Включить отладку

en: From name
ru: Имя отправителя

en: Account
ru: Учётная запись

en: Contact email
ru: Контактный email

en: - Select -
ru: - Выберите -

en: Additional settings
ru: Дополнительные настройки

en: Elements
ru: Элементы

en: Response status code
ru: Код состояния ответа

en: Development settings
ru: Настройки разработки

en: Attribute ID
ru: ID атрибута

en: Defaults to: %value
ru: По умолчанию: %value
