Sendethic (1.0.0-beta2) - en to sk translation catalogue (14 entries)

en: Edit
sk: Upraviť

en: - None -
sk: - Žiadne -

en: Default
sk: Predvolené

en: API Key
sk: API Kľúč

en: Other
sk: Ostatné

en: Attributes
sk: Atribúty

en: API key
sk: API kľúč

en: Message:
sk: Správa:

en: Enable debugging
sk: Povoliť režim ladenia

en: From name
sk: Meno odosielateľa

en: Account
sk: Účet

en: Contact email
sk: Kontaktný e-mail

en: - Select -
sk: - Zvoľte -

en: Attribute ID
sk: ID atribútu
