Sendethic (1.0.0-beta2) - en to sq translation catalogue (6 entries)

en: Edit
sq: Ndrysho

en: - None -
sq: - Asgjë -

en: Default
sq: E Paracaktuar

en: Other
sq: Tjetër

en: Message:
sq: Mesazhi:

en: Account
sq: Profili
